image

O nas

Kim jesteśmy?

Contract Sp. z o.o.

Firma Contract Sp. z o.o.  jako certyfikowana Agencja  Zatrudnienia  świadczy  usługi  w zakresie  rekrutacji  oraz  wynajmu  kadry  menadżerskiej, pracowników umysłowych oraz  pracowników fizycznych różnych branż i specjalności.

Rzetelność

podczas procesu rekrutacji - weryfikujemy posiadane certyfikaty i uprawnienia w celu potwierdzenia umiejętności i wiedzy.  Proces ten służy zapewnieniu kadry na najwyższym poziomie technicznym i merytorycznym zgodnie z wytycznymi zlecającego.

Umiejętność

dostosowania się do oczekiwań naszych Kontrahentów i krótki czas reakcji na nagłe zmiany sytuacji  na projekcie, jak również duża elastyczność naszych działań  stanowią dewizę firmy CONTRACT Sp. z o.o.

Sukces

 odniesiony  w realizacji projektów przez naszych kontrahentów jest wynikiem profesjonalizmu i sumienności naszych pracowników oraz konkurencyjności naszej firmy. Doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności tak by zapewnić maksymalną satysfakcję naszych Klientów oraz zadowolenie pracowników.

Każdy  pracownik zatrudniony  przez naszą firmę przed podjęciem pracy  zostaje skierowany  na szkolenie BHP  prowadzone przez Pracodawcę  ( niezależnie od szkoleń wymaganych przez Zlecającego) oraz określone dla danego stanowiska badania lekarskie ( m. in. badania wysokościowe, specjalistyczne badania dla kierowców zawodowych, książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych itp.). Nasi pracownicy zaopatrzeni zostają w  niezbędne środki ochrony indywidualnej, oraz po uzgodnieniu ze Zlecającym  narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

 

Zakres usług  świadczonych przez naszych pracowników obejmuje  wykonywanie robót montażowych, modernizacyjnych, remontowych i usługowych w sektorach  przemysłu : energetycznego, gazowniczego, rafineryjno- petrochemicznego, transportowego i spożywczego.

image
image
image
image